LIMITOVANÁ NABÍDKA

Nechcete se spokojit s tím, co mají i ostatní? Toužíte se odlišit a ještě získat něco navíc? Proto je tu pro Vás značka STEYR se speciální limitovanou nabídkou.

Traktory značky STEYR představují prémiový segment a vynikají nezaměnitelným designem a charakteristickým zbarvením. U zákazníků si získaly své místo především díky osvědčenému převodovému ústrojí CVT, vysoké standardní a doplňkové výbavě, své výkonnosti a manévrovatelnosti nebo vysokému komfortu obsluhy.

Abychom vám zpříjemnili, a především usnadnili práci za volantem, rozhodli jsme se pro všechny příznivce značky STEYR připravit speciální limitovanou nabídku na modelovou řadu Kompakt.

PŘI ZAKOUPENÍ VYBRANÉHO TRAKTORU ZNAČKY STEYR OD NÁS ZÍSKÁTE ŘADÍCÍ PÁKU S MULTICONTROLLEREM JIŽ VE STANDARDU!


Ergonomická řadící páka s Multicontrollerem přispívá k maximální efektivitě a umožňuje pohodlné ovládání spojky a řazení pod zatížením, reverzace a zvedání ramen, změnu směru jízdy. Nový integrovaný joystick pro čelní nakladač garantuje intuitivní a snadné ovládání. Více v letáku zde.


Nabídka se vztahuje pouze na modelovou řadu STEYR Kompakt, konkrétně modely STEYR 4095 Kompakt, 4105 Kompakt a 4115 Kompakt, a platí pouze do konce roku 2020.

KLÍČOVÉ VLASTNOSTI:

KOMFORTNÍ A PROSTORNÁ KABINA

Ideální pracovní prostředí zaručuje moderní kabina s výhledem 360°,  vzduchovou sedačkou, optimálním tlumením hluku nebo velkým střešním oknem pro práci s čelním nakladačem.

100% UZÁVĚRKA DIFERENCIÁLU

Elektrohydraulická uzávěrka diferenciálu garantuje plnou trakci za všech podmínek.

PŘEVODOVÉ ÚSTROJÍ

Převodové ústrojí 24x24 s elektrohydraulickou reverzací s možností nastavení agresivity. Řazení pod zatížením ve dvou stupních a možností plazivých převodů od 200 m/h.

ČELNÍ NAKLADAČ

Možnost přípravy pro čelní nakladač již z výroby. Nový integrovaný joystick pro čelní nakladač garantuje intuitivní a snadné ovládání.

UNIKÁTNÍ UCHYCENÍ TBZ (EHF) NA PŘEDNÍ NÁPRAVĚ

Na přání elektronicky ovládaný tříbodový závěs s možností nastavení přítlaku je vhodný pro bezpečné sečení ve svazích nebo pro perfektní kopírování.

REFERENCE:

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ:

 

Soubory ke stažení