STEYR RANGE

DEMO TOUR 2020

18. 9. PREŠOV | 22. 9. IVAŇ |24. 9. KAZNĚJOV

STEYRáci zbystřete. Jedna z největších událostí roku pro značku STEYR je konečně tady! Po úspěšné tour v roce 2018, kterou na zámku Jemniště navšítivilo přes 200 příznivců značky, bychom chtěli navázat na tradiční akci a pozvat vás na polní show STEYR DEMO TOUR 2020. A že se máte na co těšit!

Chtěli bychom vás, všechny příznivce značky STEYR, srdečně pozvat na velkolepou polní show s červeno-bílo-červenými rakouskými stroji. Evropská STEYR DEMO TOUR 2020 bude mít letos v České republice dokonce dvě zastávky a jednu na Slovensku, a je pouze na vás, kterou si vyberete.

Společnost AGRI CS a AGRI CS Slovakia si pro vás připravily hned tři zastávky. První zastávkou je slovenský PREŠOV. Akce se bude konat v pátek 18. 9. na středisku společnosti AGRI CS Slovakia a přilehlých polích. Druhou zastávkou v úterý 22. 9.  bude krásná vinařská oblast Pálava, konkrétně nedaleko vesnice Ivaň. Českou část polní show STEYR DEMO TOUR 2020 zakončíme v Kaznějově, konkrétně u společnosti AUTO HELUS s.r.o.

Všechny polní dny začínají od 9:30 hod, tak přijďte včas, ať vám nic neuteče.


BOHATÝ PROGRAM

Připravili jsme si pro vás bohatý program. Těšit se můžete na prezentaci strojů, v rámci které si budete moci rakouské krasavce prohlédnout zblízka, dozvíte se více o nabízeném sortimentu a především klíčových přednostech jednotlivých modelů, které dělají z traktorů STEYR jedinečné stroje. Představíme vám menší traktory počínaje modelovou řadou KOMPAKT, nejprodávanější model MULTI a nebudou chybět ani novinky jako STEYR EXPERT CVT a IMPULS CVT.

Důležitou součástí DEMO TOUR jsou i praktické ukázky na poli, protože vidět traktory přímo v akci je to nejdůležitější. Nabídneme vám i možnost individuálních jízd, abyste mohli sami usednout za volant těchto rakouských krasavců a na vlastní kůži si vyzkoušet jejich přednosti.

Součástí programu jsou i odborná stanoviště. Občerstvení bude také zajištěno a připravili jsme si pro vás i dárky a tombolu.


NOVINKY

IMPULS CVT

Hlavní novinkou polní show STEYR DEMO TOUR 2020 bude model STEYR IMPULS CVT, který navazuje na úspěšné předchozí generace traktorů CVT. Vyniká svou univerzálností, vysokou mírou komfortu a vysokým výkonem až 175 koní, respektive až 225 koní. Modely IMPULS CVT splňují emisní normu Stage V.

EXPERT CVT

Mezi novinkami nebude chybět ani STEYR EXPERT CVT, jehož název vyjadřuje přesně to, co od něho můžete očekávat. Představuje kompaktní traktor s vysokým výkonem, komfortní kabinou a především novou loketní opěrkou s Multicontrollerem II.


OSLAVTE S NÁMI 20 LET S PŘEVODOVÝM ÚSTROJÍM CVT!

Již od svého založení v roce 1947 značka STEYR přichází neustále s inovacemi a novými technologiemi, které usnadňují práci uživatelům těchto traktorů. Příkladem může být technologie ECOTRONIC nebo elektronicky řízený přední tříbodový závěs. V letošním roce si připoneme výročí plynulého přeovodového ústrojí CVT, které přináší dokonalou účinnost a také úsporu paliva.


TRAKTOR STEYR S SEBOU

Stejně jako v předchozím ročníku STEYR DEMO TOUR jsem si i letos připravili speciální dárek pro ty, kteří dorazí na akci STEYR DEMO TOUR 2020  se svým traktorem STEYR!


REGISTRACE

Vyplněním formuláře níže se můžete zaregistrovat na polní show STEYR DEMO TOUR 2020. Za registraci od nás obdržíte dárek, který vám předáme na polním dnu.

Odesláním registračního formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů společností AGRI CS a.s., se sídlem Hybešova 14, 639 01 Hustopeče, IČ: 26243334, k marketingovým účelům. Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat.

 

Soubory ke stažení