Proč právě STEYR

Traktory s historií

Hromadná produkce traktorů značky STEYR začala v roce 1947. Od tohoto období se STEYR stal vůdcem na rakouském trhu traktorů a značně ovlivnil místní zemědělství. První samosběrací vůz Steyr a čtyřkolový traktor, jedinečný technický vynález svého druhu, byly představeny v šedesátých letech 20. století.

Červeno-bílo-červený design, který se stal obchodní značkou firmy, byl vytvořen ve spojení s řadou Plus v roce 1967. Svojí řadou 80 a zejména řadou modelů Steyr M900, M9000, 9100 a CVT bylo předvedeno, jak trvale Steyr adaptuje svoje produkty spolu s vývojem a výrobním cyklem v neustále se měnících podmínkách na trhu.

Pro export je určeno kolem šedesáti procent produkce. Mezi hlavní zahraniční trhy, se kterými se obchoduje, patří Německo, Švýcarsko, Itálie, Francie a státy Beneluxu. Kromě toho se zvyšuje význam nových trhů v zemích Skandinávie, Velké Británie a východních států Evropy. Všech patnáct různých modelů traktorů značky Steyr se vyrábí v St. Valentinu.

Oblast St. Valentinu je evropským výrobních centrem pro výrobkové řady traktorů od 55 do 300 koní. St. Valentin je také centrem pro prodej, marketing a produktové školení německy mluvících trhů.

 

LEADER V TECHNOLOGIÍCH

Značka STEYR byla již historicky průkopníkem v inovacích a nových technologiích v zemědělství. Již od roku 1947 pomáhá zemědělcům k pohodlnější práci. K mnohým technologiím pomohly extrémní podmínky, ve kterých traktory STEYR v Rakousku pracují. Například STEYR jako první přišel s inovací „Opti-Stop“, která zajišťuje připojení předního náhonu při brzdění, a tím docílí bezpečnější manipulace ve svazích.

S další zajímavostí přišel výrobce v roce 1986, byla to technologie ECOTRONIC, která upozorňovala na ideální moment řazení. O rok později pak byla druhá generace ECOTRONICU vylepšena. Traktor byl schopný automaticky řadit stupně pod zatížení a tím výrazně ušetřit na palivu. Další zajímavostí byl v roce 1993 elektronicky řízený přední tříbodový závěs, který měl spodní ramena uchycena na přední nápravě, a právě tato konstrukční delikatesa umožnuje snížit traktoru celkové těžiště a zajistit dokonalé kopírování terénu.

Zásadní milník značka STEYR přinesla v roce 1999, kdy přišla se svojí CVT technologií. Plynulá převodovka s děleným tokem točivého momentu s minimálním hydraulickým podílem pro dokonalou účinnost a úsporu paliva. Značka STEYR má za sebou více než 73 let historie a své výrobky neustále inovuje a snaží se přinášet dobré řešení, které šetří finance a stres každého zemědělce, a proto přišla se svojí CVT technologií.

PRÉMIOVÉ SLUŽBY

Značka STEYR má v Evropě velmi hluboké kořeny. Její traktory přinášejí do zemědělství inovace a technologie již 70 let. Jsou synonymem kvality, vysokého stupně zpracování a hrdosti jejich uživatelů. Svým červeno-bílým lakováním, prvotřídním vybavením a komfortem jsou traktory STEYR volbou pro ty, kteří se chtějí odlišit a nasedat každý den do první třídy.

SERVISNÍ ZÁZEMÍ. Poprodejní služby pro značku STEYR zabezpečujeme z 13 míst v České republice. Naše prodejní a servisní místa splňují přísná hodnotící kritéria PREMIUM PARTNER, který výrobce traktorů STEYR požaduje.

DODÁVKY DÍLŮ. Traktory STEYR jsou vyráběny v rakouském St. Valentinu. Všechny náhradní díly spojené s kompletním sortimentem strojů jsou dodávány pouze z Evropy.
Vykrýváme 97 % objednávek náhradních dílů do druhého dne.

FINANČNÍ PÉČE. Pro značku STEYR zajišťujeme financování na míru pro každého zemědělce. Dále jsme schopni zajistit pomoc při řešení dotací, pojištění a prodloužení záruk.