STEYR DEMO TOUR 2021

Uhlířské Janovice | 17. 9. 2021 od 9:30 h.

Polní show s červenobílými traktory je za dveřmi! Přijďte si na vlastní kůži vyzkoušet novou generaci nejsilnějšího koně STEYR Terrus CVT. Těšíme se na vás již 17. 9. 2021 v Uhlířských Janovicích.

Evropská STEYR DEMO TOUR 2021 míří po roce opět i do České republiky! Chtěli bychom vás, všechny příznivce značky STEYR, srdečně pozvat na velkolepou polní show s červeno-bílými rakouskými stroji. Po úspěšné tour v roce 2018 a 2020 přívítáme flotilu červenobílých traktorů v Uhlířských Janovicích nedaleko Kutné Hory u našeho autorizovaného partnera AGRI SYSTEM s.r.o., a to již příští týden. Nenechte si ujít nejžhavější novinky z rakouské stáje a přijďte si užít polní show na vlastní kůži.

Začátek akce je od 9:30 hod, tak přijďte včas, ať vám nic neuteče.


BOHATÝ PROGRAM

Připravili jsme si pro vás bohatý program. Těšit se můžete na prezentaci strojů, v rámci které si budete moci rakouské krasavce prohlédnout zblízka, dozvíte se více o nabízeném sortimentu a především klíčových přednostech jednotlivých modelů, které dělají z traktorů STEYR jedinečné stroje. Představíme vám menší traktory počínaje modelovou řadou KOMPAKT, nejprodávanější model MULTI nebo EXPERT CVT. Nejžhavější novinkou polní show bude nová generace nejsilnějšího koně STEYR Terrus CVT a dlouho očekávaná novinka Absolut CVT.

Důležitou součástí DEMO TOUR jsou i praktické ukázky na poli, protože vidět traktory přímo v akci je to nejdůležitější. Nabídneme vám i možnost individuálních jízd, abyste mohli sami usednout za volant těchto rakouských krasavců a na vlastní kůži si vyzkoušet jejich přednosti.

Součástí programu jsou i odborná stanoviště. Občerstvení bude také zajištěno a připravili jsme si pro vás i dárky a tombolu.


NOVÁ GENERACE STEYR TERRUS CVT

Hlavní novinkou polní show STEYR DEMO TOUR 2021 bude nová generace nejsilnějšího koně STEYR. Přinese modernější design, nové technologie, a především přepracovanou kabinu, která poskytuje novou úroveň komfortu a ještě intuitivnější a snadnější ovládání.

Novinka STEYR Absolut CVT

Horká novinka roku 2021 je konečně tady! Výkonný STEYR Absolut CVT doplní úspěšnou a žádanou generaci s plynulým převodovým ústrojím CVT. Nová řada přináší rovnou čtyři modely s výkonem od 185 do 240 koní s možností navýšení až na 270 koní a s těmi nejmenšími detaily.


 

TRAKTOR STEYR S SEBOU

Stejně jako v předchozím ročníku STEYR DEMO TOUR jsem si i letos připravili speciální dárek pro ty, kteří dorazí na akci STEYR DEMO TOUR 2021  se svým traktorem STEYR!


REGISTRACE

Vyplněním formuláře níže se můžete zaregistrovat na polní show STEYR DEMO TOUR 2020. Za registraci od nás obdržíte dárek, který vám předáme na polním dnu.

Odesláním registračního formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů společností AGRI CS a.s., se sídlem Hybešova 14, 639 01 Hustopeče, IČ: 26243334, k marketingovým účelům. Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat.

Aktuální opatření spojená s COVID-19:

S účinností ode dne 1. září 2021 od 00:00 hod. do odvolání mimořádného opatření se stanovují podmínky pro vstup osob pro účast na hromadných akcích. Osoby se musí při vstupu prokázat negativním výsledkem RT-PCR testu ne straším 7 dní, nebo negativním antigením testem (RAT) ne starším 72 hodin, nebo certifikátem o provedeném očkování proti onemocnění covid-19, nebo potvrzením o prodělání onemocnění covid-19 dle podmínek, nebo osoba na místě podstoupí rychlý antigenní test (RAT), jehož výsledek je negativní.
Plné znění aktuálních opatření naleznete na https://covid.gov.cz/opatreni/pohyb-venku/omezeni-konani-hromadnych-akci

 

Soubory ke stažení