STEYR EXKLUSIV

Věříme v jedinečnost značky STEYR, a proto vám přinášíme limitovanou nabídku. Díky prémiové výbavě STEYR EXKLUSIV si nyní můžete vychutnat jedinečný zážitek z práce a užít si každý detail na maximum.

Spojili jsme to nejlepší: nový STEYR Absolut CVT a prémiovou výbavou STEYR EXKLUSIV. Spokojte se jen s tím nejlepším a dopřejte si spolehlivého pomocníka v podobě výkonného 6válcového traktoru s úctyhodný zvedacím výkonem zadního tříbodového závěsu 10 463 kg, prodlouženými servisními intervaly a těmi nejmenšími detaily jako je nádobka na vodu, chladnička nebo osvětlené schůdky. Výbava STEYR EXKLUSIV vás dostane ihned, jak nasednete. Platnost pouze do 17. 12. 2021.


Poznejte EXKLUSIVní výbavu:

STANDARD LEATHER PACKET

Příjemný pocit je k nezaplacení. Jakmile poprvé nastoupíte do traktoru, už nebudete chtít vystoupit. Hned na první dotek oceníte kvalitně zpracovaný kožený volant stylově obšitý červenou nití v barvách STEYR, který vám padne přesně do ruky. Prémiové okamžiky zaručí hebký mechový koberec STEYR.

Sedadlo DUAL MOTION

Jedna z nejdůležitějších věcí v kabině je sedadlo řidiče. Pokud trávíte v traktoru celý den, potřebujete ergonomické a komfortní sedadlo. Výbava STEYR EXKLUSIV zahrnuje nízkofrekvenční sedadlo DUAL MOTION s dvoustupňovým vyhříváním a pasivním odvětráváním pomocí zásobníku s aktivním uhlím. Inovativní technologie zaručuje o 54 % menší vibrace. I ty nejnáročnější a celodenní práce budou pro vás požitkem.

STEYR SOUND SYSTEM

Ať už jste milovníkem rocku, techna nebo dechovky, během práce vždy oceníte kvalitní poslech oblíbené hudby. V rámci výbavy STEYR EXKLUSIV vám přinášíme vyladění výkonný audiosystém STEYR SOUND SYSTEM se čtyřmi reproduktory a subwooferem.

Vlastní jméno na kapotě

Na každém detailu zálěží, a proto si můžete nyní exklusivně vytvořit vlastní označení traktoru. Na přání vám kapotu traktoru označíme vaším jménem nebo přezdívkou. Díky tomu budou všichni bezpochyby vědět, komu nový traktor v prémiové výbavě patří.

  

Automatická klimatizace

Teplota v pracovním prostředí patří ke standardům dnešní doby. Proto prémiová výbava STEYR EXKLUSIV  nezapomíná ani na automatickou klimatizaci pro příjemné pracovní klima. I horké dny během žní budou v kabině požitkem.

Pneumatiky Michelin

Prémiová kvalita pro vás i pro váš traktor. V rámci výbavy STEYR EXKLUSIV je STEYR Absolut CVT vybaven pneumatikami od předního výrobce Michelin. Dokonale přilnou k povrchu a podpoří tahový výkon stroje.

S-CONTROL CVT

O bezstarostnou jízdu se kromě prémiové kabiny postará i plynulé převodové ústrojí S-CONTROL CVT. Svým uživatelům přináší především jednoduchost ovládání a maximální efektivitu. Technologie S-TRONIC převezme řízení traktoru při nízké spotřebě paliva a vy si nastavíte požadovanou pracovní rychlost a intenzitu reakce pro maximální komfort o potimální jízdní vlastnnosti dle požadované operace.

   

LED osvětlení

Víme, že práce na poli nepočká a řada operací je potřeba dokončit i v pozdních hodinách. Při práci vás povede 20 LED pracovních světlometů s výkonem 40 000 lm, které s přehledem vytvoří perfektní osvětlení 360o kolem celého traktoru. Nelimitujte se časem a dodělejte v klidu svou práci.

  


Jedinečnou výbavu STEYR Exklusiv jste mohli získat v rámci limitované nabídky v roce 2019 k modelům s plynulým převodovým ústrojím S-CONTROL CVT. Nyní vám tuto prémiovou výbavu nabízíme k novince STEYR Absolut CVT. Podívejte se na video, které jsme pro vás před dvěma lety připravili:


Pro více informací kontaktujte svého autorizovaného prodejce STEYR. Seznam prodejní sítě naleznete ZDE.

Fotogalerie